nie jestem robotem (*)
wyślij mi kopię tej wiadomości
akceptuję Politykę Prywatności (*)
Nasz bezpłatny numer:
0800 012 6068
Wyślij sms na numer:
07860598503
oddzwonimy
w ciągu kilku minut!
Formularz kontaktowy:
nie jestem robotem (*)
wyślij mi kopię tej wiadomości
akceptuję Politykę Prywatności (*)

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą na terenie całej Europy. Dzięki naszemu doświadczeniu zawsze znajdujemy dobre rozwiązania i uzyskujemy najwyższe odszkodowania.

Prowadzimy działalność w zakresie reprezentowania osób poszkodowanych w wypadkach, w dochodzeniu odszkodowania od firm ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów biorących udział w zdarzeniu.

Reprezentujemy osoby poszkodowane w zakresie dochodzenia świadczeń pieniężnych od firm ubezpieczeniowych. Występujemy w imieniu poszkodowanych przed ubezpieczycielami na terenie Unii Europejskiej w tym w Polsce i w Anglii
w sprawach dotyczących odszkodowań za wypadki samochodowe oraz inne nieszczęśliwe zdarzenia. Pomagamy
w odzyskaniu należnego odszkodowania, a także w sprawach spornych związanych z jego zaniżeniem lub odmową wypłaty odszkodowania w całości.

Nasza strona zawiera jedynie najistotniejsze rzeczy, jakie powinieneś wiedzieć. Dla nas liczysz się tylko Ty, dlatego od powielania schematów wolimy osobistą rozmowę. Pamiętaj! Życie to dar jedyny w swoim rodzaju. Nie pozwól go sobie zmarnować! Kiedy tylko zdecydujesz się na naszą firmę zrobimy wszystko abyś miał poczucie, że jesteś dla nas jedyny
i naprawdę wyjątkowy. Dla nas nie jesteś i nigdy nie będziesz tylko kolejnym klientem.

Niestety należy pamiętać, że wielu z naszych konkurentów nie podziela naszych wartości. Pod szyldem profesjonalnej firmy
i fałszywą gwarancją najwyższego odszkodowania lub pomocy kryje się często dwóch lub trzech partnerów, bez żadnego doświadczenia w biznesie a co najgorsze w prawie. Wyłudzają oni pieniądze od jak największej liczby klientów. Potem zamykają drzwi przed ludźmi, którzy próbują otrzymać jakikolwiek zwrot lub dalszą pomoc.

Tego typu firmy są na rynku plagą niszczącą naszą reputację. My pragniemy oferować jedynie skuteczną pomoc. Wolimy być marką polecaną przez zadowolonych klientów. Zależy nam nie tylko na 100% wygranej klienta, lecz również na pełnej satysfakcji i dobrej opinii wszystkich, którzy korzystali z naszych usług.